Skip to main content

Máte vozidlo na LPG se systémem Prins a vstřikovači Keihin a řešíte problém s vadným vstřikovačem?

Máme pro Vás dostupné a elegantní řešení!

Japonské vstřikovače LPG Keihin jsou sice kvalitní, spolehlivé s dlouhou životností, ale i přes to se mohou pokazit. Potom přijde nepříjemné zjištění. V první řadě je u nás docela problém sehnat autorizovaný a hlavně kvalifikovaný servis systému Prins Autogassystemen.
Když takový servis seženete, bude Vám v případě vadného či poškozeného vstřikovače LPG nabídnuta jeho výměna. Dozvíte se, že jeden vstřikovač LPG značky Keihin stojí několik tisíc korun plus jeho výměna atd. Pokud má Vaše vozidlo na LPG najeto již nějaký ten tisíc kilometrů a Vámi vybraný servis je skutečně kvalifikovaný, měli byste se také dozvědět že výměna jednoho vstřikovače není nejšťastnějším řešením.
Ostatní vstřikovače LPG v liště již mají něco odpracováno. Jejich parametry již nemusí být úplně shodné s nově namontovaným vstřikovačem. Také je dost pravděpodobné že když se pokazil jeden vstřik v liště, může brzo odejít další vstřikovač LPG. Jinýmy slovy bude Vám doporučena výměna celé vstřikovací lišty LPG Keihin. V tu chvíli na Vás nejspíš půjdou mrákoty protože cena takové opravy i ve velmi slušném LPG servisu vyjde určitě přes 10tis. Kč.

Náhrazení vstřikovačů LPG Keihin mnohem levnější a přesto kvalitní náhradou vstřikovači LPG & CNG BARRACUDA

Možným levným a přitom plnohodnotným řešením může být použití vstřikovačů LPG & CNG  Barracuda firmy Alex jako náhrady za vstřikovače plynu Keihin. Vstřikovací lišta LPG Barracuda pro 4 válec stojí cca 4x méně než vstřikovací lišta Keihin obdobného provedení. Co se týká technických parametrů vstřikovačů Barracuda  jsou plně srovnatelné se vstřikovači Keihin. Jejich cena je oproti japonským Keihinům méně než čtvrtinová a to se zárukou na 100tis. km.
Pro úspěšnou výměnu těchto  vstřikovačů budete s největší pravděpodobností potřebovat jiné konektory pro připojení cívek vstřikovačů.
Vstřikovač Keihin má jiné konektory než používá drtivá většina výrobců LPG&CNG komponentů. Konektory pro vstřikovače Barracuda máme skladem v našem LPG Shopu.